Zavod Kobzarenko on suurim
traktorihaagiste tootja Ukrainas.


Tehases toodetakse: 20 eri tüüpi haagiseid; 5 erinevat laadimisseadet; 10 erinevat tsisterni vedelikele; 20 erinevat tigu; vilja pakkimise seadmeid; lumesahku ja kaevamiskoppi; väetiselaotajaid. Haagistel kasutatakse lehtvedrusid ja ADR Itaalia sildasid. Kasutusel on Wabco pidurisüsteem: manuaal või automaat, vajadusel ka hüdrauliline

Zavod Kobzarenko asutati 1993. aastal Saksamaa haagisetootaja Fliegl tootmispartnerina ning 2008. aastast alates kannab ettevõte oma praegust nime ning arendab ja toodab iseseisvalt peamiselt põllumajanduses kasutatavaid haagiseid.

Enam kui 40% toodangust eksporditakse Venemaale, Valgevenesse, Poola, Kasahstani, Moldovasse, Rumeeniasse, Ungarisse, Leetu, Slovakkiasse, Soome, Austriasse, Bulgaariasse, Tšehhi, Hispaaniasse ja Ekvatoriaal-Guineasse.


parallax background

Miks osta ZAVOD KOBZARENKO haagiseid?

 
1Multifunktsionaalsed lahendused - üks haagis aastaringseks kasutamiseks

Meie poolt pakutava universaalhaagise Atlant omadused saab kokku võtta ühe lausega- üks haagis enamike tööde teostamiseks aastaringselt. Tavahaagiste puhul on võimalus osta üks platvorm ning sellel kasutada erinevaid pealisehitisi.

2Parim hinna ja kvaliteedi suhe
Kvaliteetsest terasest Zavod Kobzarenko poolt valmistatud haagised on enne pulbervärvimist liivapritsitud ning kaetud epoksiidkrundiga, mis tagab pika eluea ja suurema korrosioonikindluse. Haagistel on kasutatud maailmas hästi tuntud lisavarustust ning detaile nagu ADR sillad, Wabco pidurid, “Scharmuller” lisaseadmed, Pronar veljed jpm. Kõik see ning paljugi muud tagab parima saadaoleva hinna ja kvaliteedi suhte.
3Kiire tarne ja paindlikud tingimused
Enamik haagiseid on saadaval laokaubana valmistaja tehases, mis võimaldab meie klientidele kiire tarne just siis, kui vajadus kõige suurem. Paindlikud tingimused on meie ettevõtte motoks olnud juba üle 10 aasta- võta meiega ühendust ning küsi lisa!
4Kiire ja usaldusväärne järelteenindus

Eelnev pikaajaline kogemus metsa- ja rasketehnika müügi- ning vahendustegevuses on andnud kogemused parimate lahenduste pakkumiseks. Garanteerime pädeva ja usaldusväärse müügijärgse teeninduse ning kiire varuosade tarne.

 

Taker Trailers on Kitmari OÜ kaubamärk, mis on loodud Zavod Kobzarenko haagiste ja Strojírna Novotný tehnika maaletoomise ja müügi edendamiseks Eestis.


Kitmari OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, asutatud 20.06. 2003.
Ettevõte alustas oma tegevust betooni transpordiga, millest sai paari aasta pärast alguse koostöö Salo Machinery OÜ ning alustati Itaalia firma Sermac betoonitehnika müüki Baltimaadesse ja Soome.
Lisaks müügitegevusele, pakkus Kitmari ka betoonitehnika hooldusteenust koostöös partneritega erinevates riikides.
Peale ehitusturu kokkukukkumist oleme keskendunud rohelisele energiale ja alates sellest ajast kuni tänaseni on ettevõte koostöös Salo Machinery OÜ Austria puiduhakkurite Eschlböck Biber esindaja. Kitmari OÜ müüb puiduhakkureid ja teostab hooldusteenust Baltimaades.
Omades mitmeid koostööpartnereid hoolduse ja remondi alal erinevates maades, oleme suutnud tagada kiire ja operatiivse remondi ning tagavaraosade tarne.
Eschlböck Biber puiduhakkurid on tuntud kvaliteedi ja töökindlusega terves Euroopas.
Alates 2017. aasta novembrikuust on OÜ Kitmari Ukraina suurima haagiste tootja Zavod Kobzarenko tehase ametlik esindaja ja ainumaaletooja Eestis.


Kert Kärbo

+372 552 2755 info[at]takertrailers.ee

Aivo Põld

+372 527 1393 aivo[at]takertrailers.ee

Tarmo Kärbo

+372 506 0300 tarmo.karbo[at]gmail.com
Eesti