Zavod Kobzarenko on suurim
traktorihaagiste tootja Ukrainas.


Tehases toodetakse: 20 eri tüüpi haagiseid; 5 erinevat laadimisseadet; 10 erinevat tsisterni vedelikele; 20 erinevat tigu; vilja pakkimise seadmeid; lumesahku ja kaevamiskoppi; väetiselaotajaid. Haagistel kasutatakse lehtvedrusid ja ADR Itaalia sildasid. Kasutusel on Wabco pidurisüsteem: manuaal või automaat, vajadusel ka hüdrauliline

Zavod Kobzarenko asutati 1993. aastal Saksamaa haagisetootaja Fliegl tootmispartnerina ning 2008. aastast alates kannab ettevõte oma praegust nime ning arendab ja toodab iseseisvalt peamiselt põllumajanduses kasutatavaid haagiseid.

Enam kui 40% toodangust eksporditakse Venemaale, Valgevenesse, Poola, Kasahstani, Moldovasse, Rumeeniasse, Ungarisse, Leetu, Slovakkiasse, Soome, Austriasse, Bulgaariasse, Tšehhi, Hispaaniasse ja Ekvatoriaal-Guineasse.


Miks osta ZAVOD KOBZARENKO haagiseid?

 
1Multifunktsionaalsed lahendused - üks haagis aastaringseks kasutamiseks

Meie poolt pakutava universaalhaagise Atlant omadused saab kokku võtta ühe lausega- üks haagis enamike tööde teostamiseks aastaringselt. Tavahaagiste puhul on võimalus osta üks platvorm ning sellel kasutada erinevaid pealisehitisi.

2Parim hinna ja kvaliteedi suhe
Kvaliteetsest terasest Zavod Kobzarenko poolt valmistatud haagised on enne pulbervärvimist liivapritsitud ning kaetud epoksiidkrundiga, mis tagab pika eluea ja suurema korrosioonikindluse. Haagistel on kasutatud maailmas hästi tuntud lisavarustust ning detaile nagu ADR sillad, Wabco pidurid, “Scharmuller” lisaseadmed, Pronar veljed jpm. Kõik see ning paljugi muud tagab parima saadaoleva hinna ja kvaliteedi suhte.
3Kiire tarne ja paindlikud tingimused
Enamik haagiseid on saadaval laokaubana valmistaja tehases, mis võimaldab meie klientidele kiire tarne just siis, kui vajadus kõige suurem. Paindlikud tingimused on meie ettevõtte motoks olnud juba üle 10 aasta- võta meiega ühendust ning küsi lisa!
4Kiire ja usaldusväärne järelteenindus

Eelnev pikaajaline kogemus metsa- ja rasketehnika müügi- ning vahendustegevuses on andnud kogemused parimate lahenduste pakkumiseks. Garanteerime pädeva ja usaldusväärse müügijärgse teeninduse ning kiire varuosade tarne.

 

  Kert Kärbo

  +372 552 2755 info[at]takertrailers.ee

  Tarmo Kärbo

  +372 506 0300 tarmo.karbo[at]gmail.com
  HELISTA
  Eesti