Gianni Ferrari

Gianni Ferrari toodab alates 1952a.  professionaalseid masinaid haljasalade hooldamiseks, farmidele, ehitustele  ja teistele tööstusharudele.  Gianni Ferrari seadmete valik koosneb laaduritest, muruniidukitest, puhastusmasinatest, lehtekoguritest, järelveetavatest niidukitest, muruniidukitest ja lumetõrjuritest.  Lisaks on olemas ka kunstliku rohu hooldamise seadmed ning on alati fokuseeritud masinate innovatsiooni ja kvaliteedi tagamisse.
Ettevõtte tehased asuvad Itaalia tööstuspiirkonna südames, mis on rahvusvaheliselt tuntud kui üks tehniliselt arenenumaid mehaanika- ja hüdraulikasektoreid. Tehas on varustatud tipptasemel mehaaniliste seadmetega erinevate masinate ja detailide tootmiseks. Tehasest ei puudu ka kõrgtehnoloogilised keevitusrobotid ja lehtmetalli töötlusseadmed.
Kõik grupi tehased on sertifitseeritud ISO 9001-ga ja 2005. aastal anti GIANNI FERRARI-le ka ISO 14001 keskkonnaalane sertifikaat, mis vastab ettevõtte keskkonnatundlikkusele.
Praegu on GIANNI FERRARI grupis ligikaudu 120  töötajat ja ettevõtte tootmishooned katavad enam kui 19000m2. GIANNI FERRARI ekspordib oma toodangut rohkem kui 30. riiki üle maailma ja eksport moodustab üle 60% oma kogutoodangust.