Teravilja ümberlaadimishaagised

TeraviljaümberlaadimishaagisedPBN-16_2

PBN-16

* tandemteljeline 90x2100 raamil haagis, lehtvedrudega (ADR Italy)
* 6,5x70 R18 rehvid (koormus 3,98 t, 30 km/h)
* pneumo pidurisüsteem (hüdrauliline või sega)
* pikkus x laius x kõrgus (mm): 7100x2550x3380
* mahutavus 16 m3, kandevõime 11,3 t, pealelaadimiskõrgus 2,9 m
* tigu Ø 400 mm, tootlikkus 3 t/min, mahalaadimiskõrgus 4,3 m
* ülekandereduktor S2100 (Bondioli & Pavesi, Itaalia)
* hüdrauliline tugijalg
* vahetatav veosilmus Ø 90 mm
* horisontaalteo puhastamiseks kolm ava


Hind alates 20 712 + km


PBN-20PBN-202

PBN-20

* üheteljeline 150x2300 raamil haagis, lehtvedrudega (ADR Italy)
* 650x65 R30,5 rehvid (koormus 9,08 t, 30 km/h)
* pneumo pidurisüsteem (hüdrauliline või sega)
* pikkus x laius x kõrgus (mm): 7500x3000x3850
* mahutavus 20 m3, kandevõime 15 t, pealelaadimiskõrgus 3,4 m
* tigu Ø 400/500 mm, tootlikkus 3/6 t/min, mahalaadimiskõrgus 4,3 m
* ülekandereduktor S2100 (tootja Itaalia ettevõte Bondioli & Pavesi)
* hüdrauliline tugijalg
* teo väljalaadimise suunaja
* vahetatav veosilmus Ø 90 mm
* horisontaalteo puhastamiseks kolm ava
* redel


Hind alates 23 250 + km


PBN-30PBN-302

PBN-30

* tandemteljeline 110x2300 raamil haagis, lehtvedrudega (ADR Italy)
* 560x60 R22,5 rehvid (koormus 7,2 t, 30 km/h)
* pneumo pidurisüsteem (hüdrauliline või sega)
* pikkus x laius x kõrgus (mm): 8500x2960x3800
* mahutavus 30 m3, kandevõime 20 t, pealelaadimiskõrgus 3,45 m
* tigu Ø 500 mm, tootlikkus 6 t/min, mahalaadimiskõrgus 4,3 m
* ülekandereduktor S2100 (tootja Itaalia ettevõte Bondioli & Pavesi)
* hüdrauliline tugijalg
* teo väljalaadimise suunaja
* vahetatav veosilmus Ø 90 mm
* horisontaalteo puhastamiseks kolm ava
* redel
* teo spiraal valmistatud ühest teraslehest


Hind alates 30 720 + km


PBN-40PBN-402

PBN-40

* kolmeteljeline 130x2500 raamil haagis, lehtvedrudega (FAD, ADR Italy); esi- ja tagatelg pööravad; tagatelg tagurdamisel hüdrauliliselt fikseeritud
* 560x60 R22,5 rehvid (650/55 R26,5) (koormus 7,2 t, 30 km/h, BKT India)
* pneumo pidurid kahel teljel (hüdrauliline või sega)
* pikkus x laius x kõrgus (mm): 10490x3000x3720
* mahutavus 40 m3, kandevõime 30 t, pealelaadimiskõrgus 3,45 m
* tigu Ø 500 mm, tootlikkus 6 t/min, mahalaadimiskõrgus 4,3 m
* ülekandereduktor S2100 (tootja Itaalia ettevõte Bondioli & Pavesi)
* hüdrauliline tugijalg
* teo väljalaadimise suunaja
* vahetatav veosilmus Ø 50 mm
* horisontaalteo puhastamiseks kolm ava
* redel
* teo spiraal valmistatud ühest teraslehest (paksusega 10/5 mm, Tecnofer, Itaalia)


Hind alates 39 825 + km


PBN-502PBN-50

PBN-50

* neljateljeline
* 560x60 R22,5 rehvid (650/55 R26,5) (koormus 7,2 t, 30 km/h, BKT India)
* pikkus x laius x kõrgus (mm): 11520x2995x3980
* mahutavus 50 m3, kandevõime 38 t, pealelaadimiskõrgus 3,71 m
* tigu Ø 520 mm, tootlikkus 6/12 t/min
* hüdrauliline tugijalg
* teo väljalaadimise suunaja
* redel


Hind alates 54 000 + km

Teravilja ümberlaadimishaagiste võrdlustabel

MudelPBN-16PBN-20PBN-30PBN-40PBN-50
Hind alates20 712 + km23 250 + km30 720 + km39 825 + km54 000 + km
Teljedtandemteljelineüheteljelinetandemteljelinekolmeteljeline (ADR)neljateljeline (ADR)
Täismass, kg1600020000270003900050000
Tühimass, kg475049506500925012000
Kandevõime, kg1125015050205002975038000
Koormus haakekonksule, kg20002000200030003000
Haagise pikkus, mm7100750085001049011520
Haagise kõrgus, mm33803850380037203980
Laadimiskõrgus, mm290034003 450 (3 500)34503710
Haagise laius, mm25503000296030002995
Haakekonksu kõrgus, mm500500500
Mahutavus, m 31620304050
Teo diameeter, mm400400/500500500520
Mahalaadimise kõrgus, mm4300430043003400
Mahalaadimise võimsus, t/min343254666 (540 p/min),
12 (1000 p/min)
Teo tööasendisse seadminehüdraulilinehüdraulilinehüdraulilinehüdraulilinehüdrauliline
Tiisli tugijalghüdraulilinehüdraulilinehüdraulilinehüdraulilinehüdrauliline
Haakesilmuse diameeter, mm90909050
Võimsuse vajadus, hj120120-150200300300-350
Rehvid16,5/70-18750/70 R26560/60 R22,5560/60 R22,5560/60 R22,5
(650/55 R26,5)(650/55 R26,5)(650/55 R26,5)
Maksimumkiirus, km/h30303030
Pidurisüsteemhüdraulilinehüdraulilinehüdraulilinehüdrauliline, kahel teljel

Lisavarustus

MudelPBN-16PBN-20PBN-30PBN-40PBN-50
Tent++++ mehaaniline+
Lisatigu külviku laadimiseks SHRP-5++ 6 t/min,+++
mahalaadimine 4,3 m
Murdepoldiga kardaan+++++
PVC-serv teospiraalile, pikkus 1,2 m+  Ø 300 mm+ Ø 300/400+ Ø 400 mm+ Ø 400 mm+
Hüdrauliline teo väljalaadimise suunaja+++
Printeriga kaalusüsteem (Dinamica Generale, Itaalia)+++++
Vahetatav haakesilmus Ø 40 mm või Ø 50 mm+++
Haakemunakas, Ø 80 mm++++
Väljalaadimise suunaja pikendus toru++++
BNP122BNP12

Pinnalt ümberlaadimise haagis BNP-12 (BNP-12/E), Kovcheg

Pinnalt ümberlaadimishaagise punkri pikkus on 7 meetrit, mahutades 12 m3 vilja. Haagise külg on hüdrauliliselt liigutatav (mudelil BNP-12/E) ning näiteks mudeli KAMAZ 55102 puhul on külgmine mahalaadimine kadudeta. Transpordiasendis toetub haagis ratastele, laadimisasendis stabiilselt pinnale. Haagise põhjas on kolm tigu, millest kaks Ø 300 mm; mahalaadiv tigu on Ø 400 mm ja valtsitud, tootlikkusega 3 t/min. Haagise mahalaadimise kõrgus on 4,3 m. Haakekonks on vahetatav, Ø 90 mm. Mudelil BNP-12/E saab käitatada traktori hüdraulikaga (haagis on varustatud nelja elektrimootoriga, 380 V). 7,5 kW mootor käitab haagise hüdraulilised protsessid nagu teo või külgseina liigutamine, 4 kW ja 5,5 kW mootorid käitavad horisontaalteod ning 18 kW mootor vertikaalteo.

Lisavarustusena võimalik suurendada mahalaadimise kõrgust kuni 5,5 meetrini, haakekonks Ø 40 või Ø 50 mm.

BNP-12 tehnilised andmed

MudelBNP-12BNP-12/E
Hind alates23 720 + km30 180 + km
Punkri pikkus, mm7 0007 000
Punkri laius, mm2 5002 500
Punkri kõrgus, mm920920
Punkri mahutavus, m 31212
Haagise pikkus, mm8 00011 000
Haagise laius, mm2 5002 500
Haagise kõrgus, mm5 0005 000
Mahalaadimise kõrgus, mm4 300 (5 500)4 300 (5 500)
Tootlikkus, t/h180180
Rehvid (4)10/75-15,310/75-15,3
Haakesilmus Ø, mm90 (40/50)90 (40/50)
Vajalik võimsus, hj82-120-
Elektrisüsteem-380 V
Elektrimootorid (4)-7,5 kW + 4 kW + 5,5 kW + 18 kW
Eesti