Vaata meie poolt pakutavaid laadureid ja kokkuveotraktoreid

Strojírna Novotný s.r.o.
on Tšehhi masinaehitusettevõte.


Mis on spetsialiseerunud laadurite ja metsa kokkuveotraktorite valmistamisele. Novotný s.r.o. poolt toodetud masinad on mõeldud kasutamiseks põllumajanduses, ehituses ja metsanduses.

1991 a. asutatud ettevõttel on Tšehhi Vabariigis kaks tootmisettevõtet, mis asuvad üksteisest umbes 5 km kaugusel.Vitošovi tehas on spetsialiseerunud nende oma masinate montaažile. Ettevõttes on 85 alalist töölist, kes on enamasti tootmistöölised. Alates 1997.a. on ettevõte tootnud oma skid steer laadureid BOBEK. 2000.a. tutvustati ja toodeti kolmes versioonis keskmise suurusega liigendlaadurit B2000.

Dubicko tehas teostab keevisõmbluseid laaduritele ja toodab lisavarustust peamiselt Saksa firmale Weidemann ning osaliselt ka nende enda toodangule. Alates 2004.a. on ettevõte samuti tootnud metsandustehnikat, keskendudes väikestele metsa kokkuveotraktoritele, mille kasutamine vähendab kahjulikku mõju metsa pinnasele ja metsa ökosüsteemidele.


Miks osta NOVOTNY tehnikat?

 
1Väga hea maastikusuutllikus ja läbivus

Väga hea maastikusuutlikus ja läbivus. Tänu 8x8 rattaveo skeemile ja lukustatavake keskliigendile suudab Novotny metsa väljaveotraktor töötada ka kõige keerulisemal maastikul.

2Väike surve pinnasele

Tänu Novotny "forwarderide" kergele omakaalule ning kompaktsusele on surve maapinnale väike ning ühtlaselt jaotunud. See tagab metsa taimestiku säilimise ning väldib sügavaid rööpaid.

3Vastupidavad Cummins mootorid

Puhtad, efektiivsed, usaldusväärsed ja kauakestvad, Cummins mootoreid võib leida erinevatel masinatel pea kõikjal maailmas. Bussid, kallurid, kraanad, laadurid, greiderid, ekskavaatorid, vedurid, allmaatehnika, koostootmisjaamad, reisirongid, laevad, pargased, veokid…

4Parim hinna ja kvaliteedi suhe

Novotny metsa väljaveotraktoritel on kasutatud ainult usaldusväärseid ja vastupidavaid tehnoloogilisi lahendusi. Kiire varuosatarne, üle Eestiline hooldus/remondi teenus ning Novotny valmistajatehase tasemel tugi tagab meie masinatele parima hinna ja kvaliteedi suhte.

 

  Kert Kärbo

  +372 552 2755 info[at]takertrailers.ee

  Tarmo Kärbo

  +372 506 0300 tarmo.karbo[at]gmail.com
  HELISTA
  Eesti