Vaata meie poolt pakutavaid laadureid ja kokkuveotraktoreid

Strojírna Novotný s.r.o.
on Tšehhi masinaehitusettevõte.


Mis on spetsialiseerunud laadurite ja metsa kokkuveotraktorite valmistamisele. Novotný s.r.o. poolt toodetud masinad on mõeldud kasutamiseks põllumajanduses, ehituses ja metsanduses.

1991 a. asutatud ettevõttel on Tšehhi Vabariigis kaks tootmisettevõtet, mis asuvad üksteisest umbes 5 km kaugusel.Vitošovi tehas on spetsialiseerunud nende oma masinate montaažile. Ettevõttes on 85 alalist töölist, kes on enamasti tootmistöölised. Alates 1997.a. on ettevõte tootnud oma skid steer laadureid BOBEK. 2000.a. tutvustati ja toodeti kolmes versioonis keskmise suurusega liigendlaadurit B2000.

Dubicko tehas teostab keevisõmbluseid laaduritele ja toodab lisavarustust peamiselt Saksa firmale Weidemann ning osaliselt ka nende enda toodangule. Alates 2004.a. on ettevõte samuti tootnud metsandustehnikat, keskendudes väikestele metsa kokkuveotraktoritele, mille kasutamine vähendab kahjulikku mõju metsa pinnasele ja metsa ökosüsteemidele.


parallax background

Miks osta NOVOTNY tehnikat?

 
1Väga hea maastikusuutllikus ja läbivus

Väga hea maastikusuutlikus ja läbivus. Tänu 8x8 rattaveo skeemile ja lukustatavake keskliigendile suudab Novotny metsa väljaveotraktor töötada ka kõige keerulisemal maastikul.

2Väike surve pinnasele

Tänu Novotny "forwarderide" kergele omakaalule ning kompaktsusele on surve maapinnale väike ning ühtlaselt jaotunud. See tagab metsa taimestiku säilimise ning väldib sügavaid rööpaid.

3Vastupidavad Cummins mootorid

Puhtad, efektiivsed, usaldusväärsed ja kauakestvad, Cummins mootoreid võib leida erinevatel masinatel pea kõikjal maailmas. Bussid, kallurid, kraanad, laadurid, greiderid, ekskavaatorid, vedurid, allmaatehnika, koostootmisjaamad, reisirongid, laevad, pargased, veokid…

4Parim hinna ja kvaliteedi suhe

Novotny metsa väljaveotraktoritel on kasutatud ainult usaldusväärseid ja vastupidavaid tehnoloogilisi lahendusi. Kiire varuosatarne, üle Eestiline hooldus/remondi teenus ning Novotny valmistajatehase tasemel tugi tagab meie masinatele parima hinna ja kvaliteedi suhte.

 

Taker Trailers on Kitmari OÜ kaubamärk, mis on loodud Zavod Kobzarenko haagiste ja Strojírna Novotný tehnika maaletoomise ja müügi edendamiseks Eestis.


Kitmari OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, asutatud 20.06. 2003.
Ettevõte alustas oma tegevust betooni transpordiga, millest sai paari aasta pärast alguse koostöö Salo Machinery OÜ ning alustati Itaalia firma Sermac betoonitehnika müüki Baltimaadesse ja Soome.
Lisaks müügitegevusele, pakkus Kitmari ka betoonitehnika hooldusteenust koostöös partneritega erinevates riikides.
Peale ehitusturu kokkukukkumist oleme keskendunud rohelisele energiale ja alates sellest ajast kuni tänaseni on ettevõte koostöös Salo Machinery OÜ Austria puiduhakkurite Eschlböck Biber esindaja. Kitmari OÜ müüb puiduhakkureid ja teostab hooldusteenust Baltimaades.
Omades mitmeid koostööpartnereid hoolduse ja remondi alal erinevates maades, oleme suutnud tagada kiire ja operatiivse remondi ning tagavaraosade tarne.
Eschlböck Biber puiduhakkurid on tuntud kvaliteedi ja töökindlusega terves Euroopas.
Alates 2017. aasta novembrikuust on OÜ Kitmari Ukraina suurima haagiste tootja Zavod Kobzarenko tehase ametlik esindaja ja ainumaaletooja Eestis.


Kert Kärbo

+372 552 2755 info[at]takertrailers.ee

Aivo Põld

+372 527 1393 aivo[at]takertrailers.ee

Tarmo Kärbo

+372 506 0300 tarmo.karbo[at]gmail.com
Eesti